خبر خبر

بازدید سردار مهری فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از فرودگاه گرگان

فرمانده پليس فرودگاههاي كشور ظهر روز سه شنبه با استقبال مدیر کل و مسئولین فرودگاهی و انتظامی ، وارد فرودگاه گرگان شدند . سردار مهری در بدو ورود به گرگان از بخش های مختلف و دفاتر پلیس مستقر در ترمینال ، گیت های بازرسی فرودگاهی و یگان انتظامی پلیس فرودگاه گرگان بازدید و پس از آن  در جلسه ای که در محل دفتر مدیر کل فرودگاههای استان تشکیل شده بود شرکت کرد . وی در این جلسه با تشکر از تلاش های صورت گرفته در توسعه و تجهیز ساختمان پلیس تقدیر و تشکر کرد . سردار مهری در ادامه با اشاره به برقراری پروازهای حج تمتع امسال و تعداد قابل توجه زائران استان گلستان به نسبت سایر ایستگاههای حج ، مطالبی را در رابطه با همکاری و تعامل هر چه بیشتر در انجام پروازهای حج ارائه نمود .

مدیر کل فرودگاههای استان نیز با اشاره به افزایش 100 درصدی پرواز و مسافر در چند ماه گذشته و آغاز بهره برداری از سالن جدید ترمینال فرودگاه گرگان با تقدیر از همکاری و تعامل فرماندهی و پرسنل پلیس فرودگاه گرگان در برقراری نظم و امنیت در فرودگاه ، خواستار افزایش نیروهای انتظامی مستقر در فرودگاههای استان شد .

 رامين آذري در ادامه با اشاره به عملیات حج تمتع سال96 در فرودگاه گرگان گفت : خوشبختانه برنامه ریزی و تمهیدات لازم جهت برگزاری این رویداد مهم انجام شده و فرودگاه گرگان یکی از ایستگاههای بزرگ در عملیات حج امسال خواهد بود که امیدواریم شاهد پذیرش و اعزام زائران سرزمین وحی، بدون هیچ مشکلی در فرودگاه گرگان باشیم
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد