خبر خبر

ششمين جلسه هماهنگي حج تمتع اداره کل فرودگاههاي استان گلستان برگزار شد

ششمین جلسه هماهنگی حج تمتع 96 اداره کل فرودگاههای استان گلستان با حضور مسئولین ارگانها ، دوایر و مدیران کاروانهای حج استان گلستان ، صبح امروز در محل نمازخانه این اداره کل برگزار شد . 
در ابتدای این جلسه مدیر کل فرودگاههای استان گلستان با اشاره به حساسیت و اهمیت حج امسال در مقایسه با حج سالیان گذشته افزود ؛ امسال با توجه به تعداد زائران حج تمتع و حجم پروازهای داخلی ، برای سرویس دهی مناسب به زائران و مسافران از پذیرش بدرقه کنندگان معذوریم و حجاج را در قالب کاروانهای اتوبوسی و طی برنامه زمانبندی شده پذیرا خواهیم بود . رامین آذری در ادامه با برشمردن برنامه ها و تمهیدات اندیشیده شده از سوی کمیته حج فرودگاه گرگان برای برگزاری باشکوه مراسم اعزام و پذیرش زائران بیت الله الحرام ، اظهار امیدواری کرد با تعامل و همکاری همه عوامل ، ادارات و ارگانهای دخیل در عملیات حج ، این مراسم به نحو شایسته ای انجام گیرد .
در ادامه این جلسه محمد رحیم ملاح جانشین حج و زیارت استان نیز از آمادگی و برنامه ریزی انجام شده در راستای برگزاری منظم و دقیق اعزام حجاج خبر داد . وی با اشاره به تعامل و همکاری خوب دستگاهها و دست اندرکاران عملیات حج افزود : به محض نهایی شدن برنامه پروازی ، حجاج طبق برنامه زمانبندی به حج مشرف خواهند شد .
فرهادی فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی استان ، امینی رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه استان ، آلوستانی کارشناس بیماری های واگیردار مرکز بهداشت ، میرزاپور رئیس ایستگاه هواپیمایی جمهوری اسلامی در گرگان و لریان فرمانده پلیس فرودگاههای استان نیز در سخنانی ، با اعلام برنامه ها و اقدامات در نظر گرفته شده در حوزه های تحت امر خود به ارائه مطالب و توصیه های مربوطه پرداخته و در پایان به سوالات مدیران کاروان ها پاسخ دادند .
گفتنی است فرودگاه گرگان ، پس از فرودگاههای تهران ( امام خمینی ره ) و مشهد ، سوّمین ایستگاه حج به لحاظ تعداد حجاج در کشور است که وظیفه اعزام و پذیرش 7000 زائر گلستانی با حدود 26 پرواز را بر عهده دارد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط