خبر خبر

بازدید سرپرست عملیات حج شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از فرودگاه گرگان
سید محمود رضوی صبح امروز از اقدامات انجام شده اداره کل فرودگاههای استان گلستان برای پذیرش پروازهای حج تمتع 96 بازدید کرد .

سرپرست عملیات حج شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ، صبح امروز وارد فرودگاه گرگان شد . مهندس رضوی در بازدید امروز خود از سوله چند منظوره و محل دپوی بار حجاج ، بلوار ورودی ، پارکینگ مستقبلین حج ، چادر ، حمام و سرویس بهداشتی مستقر در محوطه ، سالن ترمینال و امکانات و تسهیلات ترمینالی مستقر در سالن عمومی و ترانزیت خارجی بازدید و در جریان برنامه ها و تمهیدات در نظر گرفته شده برای عملیات حج قرار گرفت .

در جریان این بازدید ، رامین آذری به برگزاری منظم جلسات کمیته هماهنگی حج فرودگاه گرگان ، برنامه ها و اقدامات انجام شده در راستای پذیرش پروازهای حج تمتع و همکاری خوب ارگان ها و ادارات دخیل در حج اشاره و از آمادگی کامل دوایر و واحدهای عملیاتی برای سرویس دهی به زائران حج خبر داد . مدیر کل فرودگاههای استان گلستان با اشاره به رشد 282 درصدی پروازهای حج فرودگاه گرگان و محدودیت اماکن و محاوط فرودگاهی ، اظهار امیدواری کرد با تعامل و همکاری ارگان های دخیل در عملیات حج ، ضمن به حداقل رساندن کاستی ها ، شاهد برگزاری باشکوه مراسم اعزام و پذیرش حجاج باشیم .

در پایان سرپرست عملیات حج شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته ، برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی و تعامل موجود ، اظهار امیدواری کرد  حج امسال به برکت و لطف صاحب بیت به نحو احسن برگزار گردد .

گفتنی است فرودگاه گرگان با اعزام حدود 7000 زائر گلستانی در قالب 49 کاروان و به وسیله 26 پرواز ، سومین ایستگاه پروازی حج کشور بعد از فرودگاههای امام و مشهد به شمار می آید .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط