خبر خبر

بازدید سردار مهری فرمانده پلیس فرودگاههای کشور از فرودگاه گرگان
فرمانده پلیس فرودگاههای کشور برای بازدید از روند پذیرش و اعزام حجاج وارد فرودگاه گرگان شد .

سردار مهری فرمانده پلیس فرودگاههای کشور صبح امروز از روند پذیرش ، بازرسی ، چک بار و اعزام زائران حج تمتع فرودگاه گرگان بازدید کرد . در این بازدید که در اولین دقایق صبح امروز و در حین پذیرش و اعزام پروازهای حج تمتع فرودگاه گرگان انجام پذیرفت ، فرمانده پلیس فرودگاههای کشور از نزدیک در جریان روند و نحوه بازرسی زائران قرار گرفت .

وی در جریان این بازدید با چند تن از حجاج به گفتگو پرداخته و نظر آنان را در مورد نحوه بازدید ، رفتار پرسنل پلیس فرودگاه ، ایستایی در صف بازرسی و سرعت انجام بازرسی جویا شد . وی در ادامه از سالن چند منظوره فرودگاه که برای بازرسی و دپوی بار حجاج آماده شده بود بازدید و در جریان برنامه زمانبندی و موارد مربوطه قرار گرفت .

سردار مهری در این بازدید با اشاره به رشد 285 درصدی تعداد زائران حج تمتع 96 فرودگاه گرگان ، از برنامه ریزی و تلاش های صورت گرفته برای سرویس دهی به حجاج تشکر کرد و هماهنگی مجموعه فرودگاه و پرسنل انتظامی در انجام این کار گروهی را منحصر بفرد و ستودنی توصیف کرد .

گفتنی است پلیس فرودگاه گرگان با فراخوانی و بسیج نیروهای خود طی 9 روز بازرسی بار حدود 7000 زائر حج تمتع  و طی 8 روز کاری فشرده پذیرش و بازرسی حجاج را انجام می دهد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط