خبر خبر

غرش موتورهای هواپیما فرودگاه کلاله را جانی دوباره بخشید
با پیگیری و حمایت مسئولین ، پروازهای فرودگاه کلاله از سر گرفته شد .

یک ماه و نیم پیش فرودگاه کلاله میزبان مسئولین استانی ، رئیس و نمایندگان کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بود که برای بررسی راههای برقراری و استمرار پروازهای کلاله گرد هم آمده بودند تا با راه اندازی پروازهای دومین فرودگاه استان و توسعه حمل و نقل هوایی در شرق استان ، موجبات توسعه همه جانبه منطقه را فراهم آورند .

فرودگاه کلاله با قدمتی که به سالها قبل از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی باز می گردد ، به عنوان دومین فرودگاه استان گلستان و پوشش دهنده شرق این استان و در حوزه نفوذ شهرستانهای گنبدکاووس ، مینودشت ، آزادشهر ، گالیکش ، مراوه تپه و کلاله واقع شده است . این فرودگاه با دارا بودن تمامی امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای برقراری پرواز ، آماده سرویس دهی به پروازها و اعزام و پذیرش مسافران می باشد .

بعدازظهر دیروز با فرود هواپیمای آنتونوف 74 شرکت هواپیمایی پویا در فرودگاه کلاله ، این فرودگاه جانی دوباره گرفت و پروازهای مسافری این فرودگاه از سر گرفته شد .

شهرام غراوی نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس شورای اسلامی به همراه خانواده جزو مسافران اولین پرواز مسافری شرکت هواپیمایی پویا به کلاله بود . وی در بدو ورود به فرودگاه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و حمایت های صورت گرفته در برقراری پروازهای فرودگاه کلاله  گفت : با تلاش و همت همه مسئولین و دست اندرکاران و همراهی مردم ، این پرواز برقرار شده و امیدواریم با حمایت همه جانبه ، این پرواز که نقش مهمی در توسعه منطقه دارد ؛ پایدار بماند .

برزگر فرماندار کلاله که به استقبال اولین گروه از مسافران پروازی آمده بود ، اظهار امیدواری کرد : با یاری خدا ، حمایت های مردم و به برکت اعیادی که در پیش رو داریم ، پروازهای فرودگاه کلاله تدوامی ماندگار داشته باشد .

گفتنی است ؛ پروازهای هفتگی تهران_کلاله_تهران روزهای شنبه و چهارشنبه توسط هواپیمایی پویا انجام می شود .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط