خبر خبر

بازدید مدیر عامل و هیئت همراه از فرودگاه گرگان
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از فرودگاه گرگان بازدید کرد .

رحمت اله مه آبادی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل ، به همراه حسین اسفندیاری قائم مقام مدیر عامل در امور فرودگاهها و غلامحسین باقریان عضو هیئت مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ، از فرودگاه گرگان بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ، در ابتدای این بازدید که پیش از ظهر روز چهارشنبه 5 مهر ماه  انجام شد ؛ مدیر عامل و هیئت همراه با حضور در محل پروژه ترمینال جدید فرودگاه گرگان به عنوان شاخص ترین پروژه اداره کل فرودگاههای استان ، از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه و روند انجام امور قرار گرفتند . رامین آذری مدیر کل فرودگاههای استان در جریان این بازدید توضیحاتی در خصوص مراحل پیشرفت، چگونگی انجام کارها، پیش بینی اتمام عملیات عمرانی و مسائل و مشکلات موجود ارائه دادند.

در ادامه این بازدید، مدیر عامل و هیئت همراه از پروژه های DVOR/DME ، ILS ، گلایدپث ، لوکالایزر و جاده حفاظتی فرودگاه گرگان بازدید نموده و در جریان روند انجام امور این پروژه ها قرار گرفتند .

در پایان این بازدید ، رحمت اله مه آبادی ، حسین اسفندیاری و غلامحسین باقریان در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان و نماز جماعت ظهر و عصر که در محل نمازخانه اداره کل فرودگاههای استان برگزار شد، شرکت کرده و پس از آن راهی تهران شدند .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد