خبر خبر

بازدید معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از فرودگاه کلاله
عضو هیئت مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از فرودگاه کلاله بازدید کرد.

غلامحسین باقریان عضو هیئت مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در ادامه بازدید از اداره کل فرودگاههای استان گلستان ، از فرودگاه کلاله  بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ، در این بازدید که بعد از ظهر روز چهارشنبه 5 مهر ماه  انجام شد ؛ معاون عملیات فرودگاهی شرکت با حضور در فرودگاه کلاله ، از بخش های مختلف این فرودگاه بازدید کرد . باقریان در ابتدای این بازدید با حضور در سالن ترمینال فرودگاه کلاله همزمان با پذیرش مسافران پروازی، از قسمت های مختلف این سالن بازدید کرد. در ادامه این بازدید که با همراهی و توضیحات مدیر کل فرودگاههای استان و رئیس فرودگاه کلاله همراه بود ، از ساختمان موتورخانه و برق اضطراری ، انبار ، اپرون ، باند ، محاوط پروازی و ایستگاه ایمنی زمینی فرودگاه کلاله بازدید  به عمل آمد.

باقریان در ادامه این بازدید و پس از ورود پرواز تهران_کلاله ، با غراوی نماینده مردم کلاله ، ابراهیمی نماینده مردم آزادشهر و برزگر فرماندار کلاله در خصوص فرودگاه کلاله و پروازهای آن دیدار و گفتگو کرد . وی در این دیدار با اشاره به ظرفیت های فرودگاه کلاله و پتانسیل منطقه شرق استان گلستان ، بر لزوم استفاده از این ظرفیت ها و بالفعل کردن پتانسیل ها ، رونق فرودگاه و پروازهای این فرودگاه تاکید کرد و گفت : شرکت فرودگاهها با تمام توان از فرودگاه کلاله و برقراری پروازهای این فرودگاه حمایت کرده و خواهد کرد . در ادامه این دیدار نمایندگان شرق استان و فرماندار کلاله نیز به بیان دیدگاهها و دغدغه های خود در رابطه با فرودگاه کلاله پرداختند.

در پایان این بازدید ، دکتر باقریان با پرواز هواپیمایی پویا که به تازگی از فرودگاه کلاله برقرار گردیده ، راهی تهران شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط