خبر خبر

آغاز به کار چهاردهمین کارگاه آموزشی استراتژی، تکنیک و تاکتیک در عملیات آتش نشانی و نجات
چهاردهمین کارگاه آموزشی استراتژی، تکنیک و تاکتیک در عملیات آتش نشانی و نجات به میزبانی اداره کل فرودگاههای استان گلستان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ چهاردهمین کارگاه آموزشی استراتژی، تکنیک و تاکتیک در عملیات آتش نشانی و نجات با حضور مدیر کل فرودگاههای استان، مدیر کل، معاون و روسای اداره کل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و شرکت کنندگانی از فرودگاههای کشور در گرگان آغاز به کار کرد.

این کارگاه آموزشی به همت اداره کل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و به میزبانی اداره کل فرودگاههای استان گلستان در محل هتل قصر بوتانیک گرگان برگزار می گردد. در این کارگاه آموزشی 66 نفر از 51 فرودگاه کشور و ستاد شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران حضور دارند. هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی تعیین استراتژی، شرح انجام تاکتیک ها و تکنیک های عملیات اطفاء حریق و نجات در داخل و خارج هواپیما، افزایش توانایی شناخت ترتیب و اولویت انجام عملیات ، توانایی رویارویی با جزئیات خطرات و مشکلات احتمالی پیش رو در زمان وقوع سوانح هوایی برای پرسنل ایستگاههای آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما فرودگاههای کشور می باشد.

گفتنی است؛ این کارگاه آموزشی به مدت 16 ساعت و از امروز شنبه 22 مهر ماه لغایت 24 مهر ماه در گرگان برگزار می گردد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط