خبر خبر

اختتاميه کارگاه آموزشي و تقدير از برگزيدگان آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما
مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان کارگاه آموزشی استراتژی، تکنیک و تاکتیک در عملیات آتش نشانی و نجات در گرگان برگزار شد.

مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان کارگاه آموزشی استراتژی، تکنیک و تاکتیک در عملیات آتش نشانی و نجات با حضور پرسنل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما از ستاد و ۵۱ فرودگاه کشور در گرگان برگزار شد.

در پایان چهاردهمین کارگاه آموزشی استراتژی، تکنیک و تاکتیک در عملیات آتش نشانی و نجات که به میزبانی اداره کل فرودگاههای استان گلستان و از 22 لغایت 24 مهر ماه در هتل قصر بوتانیک برگزار گردید، از گروه برتر این دوره و نفرات برگزیده آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما تقدیر و تشکّر به عمل آمد.

در این مراسم که با حضور مدیر کل و معاونین اداره کل فرودگاههای استان گلستان، مدیر کل، معاون و رؤسای ستادی اداره آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما و کارشناسان فرودگاههای کشور برگزار شد، از آقای اله نظر رهنمون به عنوان کارمند نمونه اداره آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما گرگان و آقای عبداله لشکربلوکی به عنوان طراح و سازنده شبیه ساز موتور هواپیما (به منظور استفاده در مانور طرح اضطراری و آموزش پرسنل) با اهداء لوح یادبود تقدیر شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط