خبر خبر

برگزاري کارگاه آموزشي اداره کل ارتباطات و ناوبري هوايي در گرگان
کارگاه آموزشي تبيين سياست هاي نظام جامع آموزشي اداره کل ارتباطات و ناوبري هوايي در گرگان آغاز به کار کرد.

به‌ گزارش روابط‌ عمومي فرودگاههای استان گلستان؛ کارگاه آموزشی "تبیین سیاست های نظام جامع آموزشی اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی" با حضور مدیر کل ارتباطات و ناوبری، رؤسا و مسئولین ادارات ستادی فرودگاه کشور به میزبانی اداره کل فرودگاههای استان گلستان، در گرگان آغاز به کار کرد.

در مراسم افتتاحیه این کارگاه آموزشی، آذری مدیر کل فرودگاههای استان با ارائه گزارش عملکرد یکساله فرودگاههای استان، از هماهنگی ، برنامه ریزی و اقدامات صورت گرفته در نصب و راه اندازی پروژه های شاخص فرودگاه گرگان در زمینه تجهیزات کمک ناوبری تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم، امیرانی مدیر کل ارتباطات و ناوبری هوایی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در برگزاری کارگاه آموزشی و اقدامات یکساله گذشته اداره کل فرودگاههای استان گلستان افزود: پس از راه اندازی کامل تجهیزات و دستگاههای کمک ناوبری جدید در فرودگاه گرگان، این فرودگاه یکی از به روزترین و کامل ترین فرودگاههای کشور در زمینه استفاده از تجهیزات کمک ناوبری خواهد بود.

در حاشیه این کارگاه آموزشی، با حضور سینجلی رئیس اداره آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، مراسم رونمایی از کتاب "دستورالعمل اجرایی نظام جامع آموزشی" اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی و کتاب "سوالات آزمون صلاحیت شغلی" برگزار شد.

گفتنی است؛ این کارگاه آموزشی به مدت 16 ساعت و برای 64 نفر از رؤسا و مسئولین ادارت ارتباطات و ناوبری هوایی از 32 فرودگاه کشور، نهم و دهم آبان ماه در گرگان برگزار می گردد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط