خبر خبر

برگزاري نخستين کارگاه آموزشي مهندسين ناظر بهسازي فرودگاههاي کشور در گرگان
نخستین کارگاه آموزشي مهندسین ناظر بهسازی فرودگاههای کشور در گرگان آغاز به کار کرد.

به‌ گزارش روابط‌ عمومي فرودگاههای استان گلستان؛ کارگاه آموزشی "مهندسین ناظر بهسازی فرودگاههای کشور" با حضور معاونت عملیات فرودگاهی، مدیریت نگهداری ابنیه و سطوح پروازی ستاد شرکت فرودگاهها، رؤسا و مسئولین ادارات ستادی و مهندسین ناظر فرودگاههای سراسر کشور به میزبانی اداره کل فرودگاههای استان گلستان در گرگان آغاز به کار کرد.

مدیر نگهداری ابنیه و سطوح پروازی شرکت فرودگاههای و ناوبری هوایی ایران هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را تبیین وظایف مهندسین ناظر فرودگاهی در پروژه ها و قراردادهای بهسازی به منظور افزایش کیفیت و مشخصات فنی پروژه ها و اولویت بندی انجام پروژه های بهسازی عنوان کرد. آموزش برآورد و رسیدگی به صورت وضعیت ها با استفاده از نرم افزار، نحوه برگزاری مناقصات بهسازی و آموزش شرایط عمومی و خصوصی پیمان از مهمترین مباحث مطرح شده در این کارگاه آموزشی بود.

در روز پایانی این کارگاه آموزشی نیز در فضایی دوستانه و صمیمی، در جلسه ای که با حضور معاونت عملیات فرودگاهی و مدیریت نگهداری ابنیه و سطوح پروازی و معاونین وی برگزار شد، کارشناسان فرودگاههای کشور ضمن بیان نظرات، دیدگاهها و سوالات خود، در مورد مسائل مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است؛ این کارگاه آموزشی 22 و 23 آبان ماه به مدت 16 ساعت و برای 30 نفر از رؤسا و مسئولین ادارت ستادی و 26 فرودگاه کشور در گرگان برگزار شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط