خبر خبر

بازديد معاونت عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از فرودگاه گرگان
دکتر باقریان معاون عملیات فرودگاهی شركت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، پیش از ظهر امروز (سه شنبه 23 آبان) از فرودگاه گرگان بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومي فرودگاه‌هاي استان گلستان؛ غلامحسین باقریان در اين بازديد از نزدیک در جریان روند انجام کارها و پیشرفت فیزیکی پروژه های مختلف فرودگاه گرگان قرار گرفت.

در ابتدای این بازدید؛ دکتر باقریان با حضور در محل کارگاه بهسازی، در جریان پروژه های بهسازی فرودگاههای استان و روند انجام این پروژه ها قرار گرفت. در ادامه ضمن بازدید از ساختمان جدید یگان حفاظت هواپیمایی، پاویون، پروژه اصلاح کانال اپرون، چراغهای پاپی، چراغ های تقرب دقیق، سایت DVOR و گلایدپث که با توضیحات تکمیلی مدیر کل فرودگاههای استان گلستان همراه بود، از روند و چگونگی انجام این پروژه ها مطلع شد.

در پایان این بازدید، معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، با حضور در محل پروژه ترمینال جدید فرودگاه گرگان، در جلسه ای میدانی با حضور مسئولین فرودگاهی، مهندسین پیمانکار و مشاور، به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات موجود این پروژه پرداخته و رهنمودهای لازم را جهت رفع موانع و تسریع در انجام امور ارائه کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط