خبر خبر

مراسم گراميداشت سالروز تاسيس يگان حفاظت هواپيمايي در فرودگاه گرگان
به مناسبت پنجم دي ماه و گراميداشت سالروز تاسيس يگان حفاظت هواپيمايي مراسمي در فرودگاه گرگان برگزار شد.

به مناسبت پنجم دی ماه، سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی، مراسم بزرگداشتی در فرودگاه گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ این مراسم با حضور فرماندهان سپاه استان، مسئولین و پرسنل فرودگاه گرگان، پرسنل شرکت های هواپیمایی، فرماندهان پلیس و سپاه حفاظت هواپیمایی در محل نمازخانه فرودگاه گرگان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سردار علی ملک فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوا استان گلستان ضمن برشمردن رسالت و ماموریت سپاه در پاسداری از ارزش های انقلاب و معرفی سپاه حفاظت هواپیمایی به عنوان یکی از شاخه های سپاه که در انجام ماموریت خود مقتدرانه ظاهر شده، مطالبی را عنوان کرد.

در ادامه؛ مدیر کل فرودگاههای استان در سخنانی با بزرگداشت این روز، از زحمات و تلاش های دست اندرکاران سپاه حفاظت در تامین امنیت پروازها و سرویس دهی شایسته به مسافرین تقدیر و تشکر کرد.

پس از آن سرهنگ فرهادی فرمانده سپاه حفاظت فرودگاههای استان گلستان، با یادآوری بیش از سی سال خدمت سپاه در تامین امنیت پروازها در کشور، گزارشی از عملکرد یگان حفاظت فرودگاههای استان گلستان ارائه کرد.

در پایان؛ با اهدای لوح سپاس از جانب مهندس آذری، از زحمات فرماندهی و پرسنل سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاههای استان قدردانی بعمل آمد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط