خبر خبر

برگزاري کارگاه آموزشي روسا و مسئولين ادارت کنترل ترافيک هوايي فرودگاههاي کشور در گرگان
کارگاه آموزشي روسا و مسئولين ادارت کنترل ترافيک هوايي فرودگاههاي کشور به ميزباني اداره کل فرودگاههاي استان در گرگان برگزار شد.

به‌ گزارش روابط‌ عمومي فرودگاههای استان گلستان؛ کارگاه آموزشی "رؤسا و مسئولین ادارت کنترل ترافیک هوایی فرودگاههای کشور" با حضور مرادی عضو هیئت مدیره، مدیرکل کنترل ترافیک هوایی، رؤسا و مسئولین ادارات ستادی و فرودگاههای کشور به میزبانی اداره کل فرودگاههای استان گلستان در گرگان آغاز به کار کرد.

در مراسم افتتاحیه این کارگاه آموزشی، آذری مدیرکل فرودگاههای استان ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی با ارائه گزارشی در خصوص عملکرد فرودگاههای استان، از تلاش های صورت گرفته در بخش های مختلف فرودگاه به ویژه در معاونت عملیات هوانوردی و اداره مهندسی ترافیک هوایی در راستای هماهنگی و تعامل در پروژه ها و اقدامات فرودگاه گرگان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه، ابراهیم مرادی عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ضمن تشکر از تلاش  پرسنل ادارات کنترل ترافیک هوایی فرودگاههای کشور گفت: از اینکه امروز در جمع شما نخبگان صنعت هوانوردی حضور دارم به خود می بالم. عضو شوراي راهبري توسعه مديريت شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در حوزه های مرتبط پرداخت و گفت : در سه سال گذشته بیش از 20000 میلیارد ریال صرف پروژه های عمرانی، بهسازی و تجهیزات فرودگاههای کشور شده است. وی در پایان از زحمات دست اندرکاران برگزاری کارگاه آموزشی گرگان تقدیر کرد.

در ادامه این مراسم مسعود نیکبخت مدیر کل ترافیک هوایی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در سخنانی به اهمیت و حساسیت کار کنترلرهای ترافیک هوایی در فرودگاههای کشور و مرکز کنترل پرداخت و  از تلاش مضاعف کنترلرهای ترافیک هوایی در مدیریت ترافیک هوایی پس از بحران قطر و در سطح فرودگاههای کشور تشکر کرد.

گفتنی است؛ این کارگاه آموزشی به مدت 16 ساعت و برای 70 نفر از رؤسا و مسئولین ادارت کنترل ترافیک هوایی فرودگاههای کشور، هشتم و نهم اسفند ماه در گرگان برگزار می گردد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط