خبر خبر

ورود هواپيماي امبرائر پويا به فرودگاه گرگان و آغاز فصل جديد پروازها
هواپيماي امبرائر 145 شرکت هواپيمايي پويا پيش از ظهر امروز وارد فرودگاه گرگان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ این هواپیما برای انجام پرواز آزمایشی و آشنایی کرو پروازی با طرح های پروازی امروز وارد فرودگاه گرگان شد و پس از چندین نشست و برخاست و پرواز در مسیرهای ورودی و خروجی فرودگاه گرگان ، به فرودگاه مهرآباد بازگشت .

 مدیر کل فرودگاههای استان گلستان در این خصوص گفت : بر اساس هماهنگی های به عمل آمده فرودگاه گرگان به عنوان پایگاه پروازی امبرائرهای شرکت پویا مطرح و مقرر شد این هواپیماها که توسط شرکت توسعه گردشگری سبز گشت امید چارتر شده است ، در مسیرهای برنامه ریزی شده و مورد نیاز استان پرواز داشته باشند . امروز با ورود این پرواز مقدمات این اقدام مهم و اثرگذار در استان شروع شد و از روز سه شنبه شاهد شروع پروازهای مسافری این شرکت در فرودگاه گرگان خواهیم بود .

آذری در ادامه افزود : با ورود این هواپیماها به فرودگاه گرگان ، تا پایان اردیبهشت 18 پرواز هفتگی به پروازهای فرودگاه گرگان افزوده خواهد شد و پس از آن با ورود کرو پروازی جدید ، مسیرها و پروازهای بیشتری به برنامه پروازی فرودگاه گرگان اضافه خواهد شد که امیدواریم بتوانیم موجبات رضایت مردم عزیز استان را فراهم آوریم .

گفتنی است ؛ هواپیمای امبرائر 145 ، یک هواپیمای دوموتوره ساخت کشور برزیل با بیشینه سرعت 800 کیلومتر بر ساعت و ظرفیت 50 مسافر می باشد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط