خبر خبر

تکريم و معارفه فرمانده يگان حفاظت هواپيمايي فرودگاههاي استان گلستان
آئين تکريم از سرهنگ فرهادي و معارفه سرهنگ اسلامي فرمانده جديد يگان حفاظت هواپيمايي فرودگاههاي استان گلستان در فرودگاه گرگان برگزار شد.

به‌ گزارش روابط‌ عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ مراسم تکریم فرمانده سابق یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاههای استان  و معارفه فرمانده جدید این یگان ، پیش از ظهر امروز با حضور سردار موسوی فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاههای کشور ، مدیر کل فرودگاههای استان ، مسئولین ، فرماندهان نظامی و انتظامی استان و کارکنان اداره کل فرودگاههای استان گلستان ، سپاه حفاظت و پلیس فرودگاههای استان در فرودگاه گرگان برگزار شد.

در این مراسم مدیر کل فرودگاههای استان؛ سرهنگ فرهادی را انسانی والا ، با اخلاق و باتجربه توصیف کرد و افزود: درایت وتدبیر ایشان در انجام امور و ماموریت های کاری ، تعامل ، همکاری و همراهی وی با مجموعه فرودگاههای استان مثال زدنی است . رامین آذری ضمن تقدیر از زحمات متعهدانه و دلسوزانه فرهادی، وجود وی را مایه برکت مجموعه دانست و ضمن تبریک به فرماندهان ارشد سپاه در انتخاب سرهنگ اسلامی خاطر نشان کرد : فقدان حضور فرمانده پیشین، با انتخاب سرهنگ اسلامی جبران می شود و با شناختی که از خصوصیات اخلاقی و روحیات فرمانده جدید دارم، یقین دارم ایشان نیز دنباله رو راه سرهنگ فرهادی خواهند بود و در این زمینه هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

در ادامه سردار صفرعلی موسوی فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاههای کشور در سخنانی ضمن اشاره به اهمیت و حساسیت کار سپاه حفاظت هواپیمایی گفت : تلاش ها و زحمات فرهادی در این زمینه ستودنی و قابل تحسین است. وی همچنین اسلامی را جوانی باتجربه و کارآمد توصیف کرده و اظهار امیدواری کرد : با شناختی که وی از فرودگاههای استان دارد، بتواند در انجام امور و وظایف محوله به خوبی عمل کند.

گفتنی است؛ صادق فرهادی به مدت 9 سال عهده دار مسئولیت سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاههای استان بود که به افتخار بازنشستگی نائل و سرهنگ اسلامی که مسئولیت هایی همچون جانشین فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاههای استان گلستان و فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاه شاهرود را در کارنامه کاری خود دارد، عهده دار مسئولیت فرماندهی سپاه حفاظت فرودگاههای استان گلستان شد.

یادآور می‌شود؛ در پایان این مراسم لوح‌های تقدیر و هدایایی از سوی مدیران ، فرماندهان و رؤسای ایستگاه شرکت های هواپیمایی به سرهنگ فرهادی اهدا شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط