خبر خبر

ديدار سرپرست حج و زيارت و مدير کل فرودگاههاي استان
در راستاي هماهنگي پروازهاي حج تمتع 97 ، سرپرست حج و زيارت استان با مدير کل فرودگاههاي استان گفتگو کرد.

به‌ گزارش روابط‌عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ سرپرست حج و زیارت استان با مدیر کل فرودگاههای استان دیدار و گفتگو کرد . میرقاسم پور با حضور در اداره کل فرودگاههای استان ضمن دیدار با آذری ، در خصوص هماهنگی میزبانی از پروازهای حج تمتع سال 97 و اعزام و پذیرش حجاج به تبادل نظر پرداخت.

در این دیدار سرپرست جدید حج و زیارت استان اظهار امیدواری کرد ، امسال نیز همچون سالهای گذشته ، با تلاش و تعامل همه دست اندرکاران حج ، بتوانیم آنگونه که شایسته است حجاج عزیز کشورمان را به سفر معنوی حج اعزام کنیم .

رامین آذری نیز در این دیدار بر لزوم هماهنگی بیش از پیش اداره کل فرودگاههای استان گلستان و سازمان حج و زیارت استان به عنوان اصلی ترین نهادهای خدمت رسان در اعزام و پذیرش حجاج تاکید کرد و گفت : امسال نیز همانند سال گذشته تمام ظرفیت ها و تلاش خود را برای سرویس دهی مطلوب به حجاج گلستانی به کار خواهیم بست و امیدوارم بتوانیم در پایان عملیات حج موجبات رضایت حجاج را فراهم آوریم.

گفتنی است ؛ عملیات حج تمتع امسال فرودگاه گرگان، 20 لغایت 24 مرداد ماه توسط هواپیمایی سعودی انجام خواهد شد که در طی این مدت بیش از چهار هزار زائر گلستانی به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط