خبر خبر

بازديد وزير راه و شهرسازي از فرودگاه گرگان
وزير راه و شهرسازي در راس هياتي از مسئولين وزارتخانه و استان از پروژه هاي فرودگاه گرگان بازديد کرد.

به گزراش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ؛ عباس آخوندی  وزیر راه و شهرسازی پیش از ظهر پنج شنبه (24 خرداد ماه) در راس هیاتی به منظور بازدید از پروژه های وزارتخانه متبوع خود ، وارد فرودگاه گرگان شد و مورد استقبال استاندار گلستان ، نمایندگان مجلس و مسئولین استانی قرار گرفت .

وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه ، بلافاصله پس از ورود به فرودگاه گرگان ، از پروژه ILS , DVOR وترمینال جدید فرودگاه گرگان بازدید و در جریان پیشرفت این پروژه ها قرار گرفتند . مدیر کل فرودگاههای استان در جریان این بازدید ، گزارشی از روند خریداری ، نصب و راه اندازی دستگاههای کمک ناوبری جدید فرودگاه گرگان و پیشرفت فیزیکی پروژه ترمینال جدید ارائه داد.

آخوندی پس از بازدید از پروژه های فرودگاه گرگان ، در جمع خبرنگاران گفت : استان گلستان یکی از مقاصد گردشگری کشور است و ارتباطات هوایی داخلی و بین المللی اهمیت زیادی در رشد و توسعه گردشگری استان دارد .

وی با اشاره به پروژه های کلیدی و مهمی که در سال های اخیر در فرودگاههای استان انجام شده اظهار داشت : با آغاز بهره برداری از این پروژه ها، فرودگاه گرگان قابلیت پذیرش و سرویس دهی به پروازهای مختلف با امکانات و تجهیزات به روز را خواهد داشت و پس از افتتاح ترمینال جدید ، ظرفیت 500 هزار نفری فعلی پذیرش مسافر در فرودگاه گرگان به دو و نیم میلیون نفر در سال افزایش خواهد یافت . آخوندی در ادامه گفت : این پروژه که تا کنون 89 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال به بهره برداری می رسد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط