خبر خبر

پايان اعزام زائران گلستاني به سرزمين وحي
با انجام آخرين پرواز هواپيمايي سعودي به مقصد جده ، عمليات اعزام زائران گلستاني به سرزمين وحي به پايان رسيد .

مديرکل فرودگاههاي استان گلستان با اعلام این خبر افزود ؛ در عملیات حج امسال 4022 زائر گلستانی در قالب 27 کاروان و 14 پرواز جهت انجام فریضه حج به جده اعزام شدند .

رامین آذری با اشاره به تجربه اعزام و پذیرش 7000 نفری سال گذشته حجاج گفت : فرودگاه گرگان امسال با اعزام بیش از 4000 زائر در جایگاه هفتم کشور قرار داشت و با توجه به برگزاری جلسات هماهنگی متعدد و برنامه ریزی لازم برای پذیرش و اعزام حجاج ، به نسبت سال گذشته شرایط مطلوبی در پروازهای حج داشتیم . آذری در ادامه ضمن تشکر از کلیه سازمان ها ، ارگان ها و ادارات دخیل در عملیات حج گفت : تجربه و تعامل خوب و مثال زدنی که بین دست اندرکاران پروازهای حج وجود داشت باعث شد تا اعزام حجاج به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد و امیدواریم حجاج گرامی نیز از نحوه خدمت رسانی مجموعه عوامل فرودگاه رضایت داشته باشند .

آذری با اشاره به اینکه بازگشت کاروان های حج استان گلستان از 20 شهریور ماه آغاز می شود گفت : با توجه به سنت استقبال پرشور هم استانی های عزیز از حجاج حج تمتع ، تدابیر ویژه ای برای بازگشت حجاج در نظر گرفته شده است و بدین منظور کارت های تسهیلات خاصی تهیه و در اختیار خانواده حجاج قرار گرفته که در هنگام ورود به فرودگاه و استقبال از حجاج مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

گفتنی است ؛ عملیات اعزام زائران گستانی خانه خدا از 20 مرداد آغاز و بعد ازظهر امروز چهارشنبه 24 مرداد ماه پایان یافت که در طی این مدّت 14 پرواز ایرباس 330 هواپیمایی سعودی وظیفه جابجایی 4022 زائران استان را بر عهده داشتند .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط