خبر خبر

بازگشت حجاج گلستاني از بيست شهريور ماه
برنامه پروازهاي برگشت حج تمتع 97 فرودگاه گرگان اعلام شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ؛ برنامه پروازهای برگشت زائران گلستانی حج تمتع 97 فرودگاه گرگان اعلام شد .

طبق برنامه اعلامی شرکت هواپیمایی سعودی ، حجاج گلستانی توسط 14 پرواز این شرکت و در طی 6 روز به فرودگاه گرگان وارد خواهند شد . بر این اساس اوّلین پرواز شرکت هواپیمایی سعودی در ساعت 10:40 روز سه شنبه بیستم شهریور ماه در فرودگاه گرگان به زمین خواهد نشست .

رامین آذری مدیر کل فرودگاههای استان گلستان با اعلام این خبر افزود ؛ با برنامه ریزی صورت گرفته و با تلاش همکاران فرودگاهی، سازمان ها ، ادارات و ارگان های دخیل در عملیات حج ، شرایط را برای پذیرش پروازها و حجاج عزیز فراهم کرده ایم و امیدواریم همچون سال گذشته بتوانیم خدمات مناسبی به حجاج و مستقبلین آنها ارائه نماییم . آذری در ادامه افزود : به منظور مدیریت و ارائه سرویس مطلوب به مستقبلین پروازهای حج و مسافرین پروازهای داخلی ، تمهیداتی در رابطه با مستقبلین حج و ورود آنها به فرودگاه گرگان در نظر گرفته شده است . آذری افزود : با توجه به سنت استقبال پرشور هم استانی های عزیز از زائران بیت الله الحرام و به منظور ارائه سرویس مناسب به مستقبلین ، به خانواده هر زائر گلستانی 3 عدد کارت تسهیلات حج تحویل داده شده که به ازاء هر کارت ، یک خودرو مجاز به ورود به محوطه پارکینگ حج خواهد بود . لذا از هم استانی های عزیز درخواست می کنیم با عدم حضور بیش از تعداد در نظر گرفته شده ما را در ارائه خدمات به حجاج و مسافرین پروازهای داخلی یاری دهند .

گفتنی است ؛ در حج تمتع امسال 4022 زائر گلستانی به سرزمین وحی اعزام شدند که پس از انجام مناسک حج و بهره گیری از برکات این سفر روحانی از بیستم شهریور ماه به استان گلستان باز خواهند گشت .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط