خبر خبر

حرکت رو به جلو فرودگاه گرگان در مسير رشد و توسعه
در راستاي ادامه مسير توسعه فرودگاه گرگان، قرارداد خدمات مطالعه مرحله اوّل و دوّم محوطه سازي، توسعه اپرون و احداث موتورخانه و کانال انرژي فرودگاه توسط مدير عامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ با این ابلاغ ، مقدمات انجام پروژه اعم از انجام مطالعات، برآورد، طراحی، نقشه برداری و تهیه اسناد مناقصه توسط شرکت طرف قرارداد انجام و پس از برگزاری فراخوان مناقصه و مشخص شدن برنده، عملیات اجرایی این پروژه به زودی آغاز خواهد شد.

مدیر کل فرودگاههای استان در این رابطه افزود : در دو سال گذشته پروژه های زیادی در زمینه توسعه زیرساخت ها و تجهیزات هوانوردی و فرودگاهی ، بهسازی اماکن فرودگاهی ، تکریم  ارباب رجوع و افزایش سطح کیفیت خدمات فرودگاهی در اداره کل فرودگاههای استان انجام شده است . یکی از مهمترین پروژه های در دست اجرای این اداره کل ، پروژه ترمینال جدید فرودگاه گرگان است که با تکمیل و بهره برداری از آن ، ظرفیت پذیرش و اعزام مسافر در فرودگاه گرگان به پنج میلیون نفر در سال خواهد رسید . برای هم راستا شدن با این توسعه و به منظور توسعه متوازن فرودگاه و زیرساخت های فرودگاهی ، انجام امور مطالعات توسعه اپرون ، احداث منبع بتنی آب ، محوطه سازی و احداث پست برق در دستور کارشناسان این اداره کل قرار گرفت که با همکاری معاونت عملیات فرودگاهی و کارشناسان اداره کل عمران و توسعه فرودگاهها ، پس از انجام مطالعات و هماهنگی های لازم و تائید این پروژه ها در هیات مدیره شرکت فرودگاهها ، آگهی فراخوان شناسایی پیمانکار منتشر و پس از برگزاری فراخوان و مشخص شدن پیمانکار ، به زودی شاهد شروع عملیات اجرایی این پروژه ها خواهیم بود .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط