خبر خبر

تسريع در ساخت ترمينال جديد فرودگاه گرگان
با ابلاغ قرارداد و موافقتنامه مربوطه ، ساخت و تکميل ترمينال جديد فرودگاه گرگان با سرعت بيشتر پيش خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ با ابلاغ قرارداد ، موافقتنامه ، شرایط عمومی و خصوصی پیمان و سایر اسناد مربوط به پروژه ساخت و تکمیل ساختمان ترمینال ، موتورخانه و کانال آدم رو فرودگاه گرگان، تکمیل این پروژه با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد .

رامین آذری مدیر کل فرودگاههای استان گلستان با اعلام این خبر افزود : پیرو مسائل پیش آمده در پروژه ساخت ترمینال جدید فرودگاه گرگان، از سرعت پیشرفت این پروژ کاسته شده بود و طبق برنامه زمانبندی، پیشرفت مطلوب و مقرر را نداشت. بر همین اساس با پیگیری های به عمل آمده و با مساعدت مدیر عامل و ریاست محترم هیات مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و معاونت عملیات فرودگاهی، در راستای رفع مشکل و تسریع در روند ساخت ، تکمیل و بهره برداری از این ترمینال ، قرارداد مربوطه تهیه و به پیمانکار ابلاغ گردید . آذری در ادامه افزود : مساحت ترمینال فعلی فرودگاه گرگان که بصورت مشترک در پروازهای داخلی و بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد 4500 متر مربع می باشد که با تکمیل و بهره برداری از ترمینال جدید، حدود 9000 متر مربع فضای ترمینالی به این مقدار افزوده خواهد شد.

گفتنی است؛ این پروژه با اعتباری بالغ بر پنجاه میلیارد ریال و از محل اعتبارات سرمایه ای شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات فرودگاهی و رضایتمندی مسافرین اجرا خواهد شد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط