خبر خبر

ديدار مدير کل و جمعي از مسئولين فرودگاههاي استان گلستان با نماينده ولي فقيه و امام جمعه گرگان
پيش از ظهر امروز مدير کل و جمعي از مسئولين فرودگاههاي استان گلستان با حضرت آيت الله نورمفيدي نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهرستان گرگان ديدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان؛ در این دیدار مهندس آذری با ارائه گزارشی ، عملکرد دو ساله و برنامه های در دست اجرا و آتی اداره کل فرودگاههای استان را تشریح کرد .

مدیر کل فرودگاههای استان در این گزارش با اشاره به خرید ، نصب و راه اندازی تجهیزات و دستگاههای کمک ناوبری DVOR_DME  و ILS فرودگاه گرگان گفت : به حول و قوه الهی و با تدبیر مدیران شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در فرصت پیش آمده پسابرجام ، با خرید این تجهیزات ، عملیات نصب ، راه اندازی و تنظیم این دستگاهها انجام و به زودی شاهد افتتاح و بهره برداری رسمی از این تجهیزات در فرودگاه گرگان خواهیم بود. وی در ادامه افزود : با افتتاح و بهره برداری از این تجهیزات و سامانه های کمک ناوبری، فرودگاه گرگان به یکی از به روز ترین فرودگاههای کشور در زمینه استفاده از تجهیزات کمک ناوبری تبدیل خواهد شد .

رامین آذری در ادامه با اشاره به پیشرفت 95 درصدی پروژه ساخت ترمینال جدید فرودگاه گرگان و برنامه ریزی صورت گرفته برای اتمام این پروژه گفت : با تکمیل و آغاز بهره برداری از این ترمینال ، مشکل کمبود فضای ترمینالی فرودگاه گرگان مرتفع خواهد شد و شاهد افزایش و ارتقاء سطح کیفی خدمات به مسافران فرودگاهی خواهیم بود .

آذری در پایان ضمن اشاره به برخی دیگر از پروژه های فرودگاه گرگان از جمله ساختمان پاویون ، ساختمان یگان حفاظت هواپیمایی و پروژه بهسازی فرودگاههای استان افزود : به یاری خداوند متعال در دهه فجر امسال و در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ، شاهد کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه توسعه اپرون و چند پروژه کلیدی دیگر در فرودگاه گرگان خواهیم بود .

حضرت آيت الله نورمفيدي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه گرگان نیز در این ديدار ضمن تشکر از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در اداره کل فرودگاههای استان ، از مدیر کل و کارکنان فرودگاههای استان تشکر و برای آنان توفیق در راه خدمتگزاری به نظام اسلامی را مسئلت نمود .

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط