خبر خبر

برگزاري دوره آموزشي عيب يابي و سرويس و نگهداري خودروهاي آتش نشاني
دوره آموزشي عيب‌يابي و سرويس و نگهداري خودرو هاي آتش نشاني در فرودگاه گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ این دوره با هدف ارتقاء دانش و توانمند سازی پرسنل، آشنایی با اصول سرویس و نگهداری خودروهای آتش نشانی، عملیاتی و به روز نگه داشتن خودروها، کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری و رفع نقص موقت در مواقع اضطراری برگزار می شود.

عبدالخلیل صادقی معاون عملیات هوانوردی اداره کل فرودگاههای استان گلستان در این باره گفت : قیمت و ارزش بالای خودروهای آتش نشانی فرودگاهی و اهمیت آنها در شرایط اضطراری می طلبد تا با برگزاری دوره های آموزشی و صرف هزینه پرسنل و خودروهای مربوطه عملیاتی و آماده به کار نگه داشته شوند تا در زمان بروز سانحه و عملیات امداد رسانی که ثانیه ها ارزشمند خواهد بود، خللی ایجاد نشود .

صادقی در ادامه افزود : هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی پرسنل با خودروهای در اختیار، توانمندسازی پرسنل در استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات و رفع اشکالات جزئی در مواقع ضروری است .

گفتنی است؛ این دوره آموزشی برای  20 نفر از پرسنل ادارات آتش نشانی و هدایت زمینی فرودگاههای گرگان، ساری، رامسر، سبزوار و شاهرود از تاریخ 17 لغایت 21 آذر ماه در فرودگاه گرگان برگزار شده و تدریس آن بر عهده مهندس سبحان کریمی می باشد .

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط