خبر خبر

حضور مديرکل و مسئولين فرودگاههاي استان گلستان در سامد
مدير کل و مسئولين اداره کل فرودگاههاي استان گلستان در مرکز الکترونيکي ارتباط مردم و دولت "سامد" حاضر و به سوالات مخاطبين در زمينه امور فرودگاهي پاسخ دادند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ بر اساس برنامه اعلامی از سوی مدیر کل دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان ، و در راستای حضور مدیران ارشد استان در مرکز سامد جهت پاسخگویی به مسائل و مشکلات مردم از طریق تلفن 111 ، پیش از ظهر امروز سه شنبه 11 دی ماه مدیر کل فرودگاههای استان ، معاون اجرایی و مسئول سامد فرودگاه گرگان با حضور در مرکز سامد استان ، ضمن شنیدن نظرات ، پیشنهادات و انتقادات مردم استان ، به سوالات آنها پاسخ دادند .

در حاشیه این حضور ، آذری ضمن دیدار با محمدی مسئول سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت در استان ، از راههای متعدد ارتباطی موجود بین اداره کل فرودگاههای استان و مردم اشاره کرد و گفت : سامانه شهراه ، سامانه پیامکی دفتر نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی ، برنامه هفتگی ملاقات عمومی با مدیر کل ، راههای ارتباطی در فضای مجازی و پورتال فرودگاه از جمله کانال های ارتباطی ما و مردم در راستای دریافت نظرات ، دیدگاهها ، پیشنهادات و انتقادات آنها می باشد .

مسئول سامد استان نیز در این دیدار با تشکر از اقدامات انجام شده در حوزه پاسخگویی به مردم در فرودگاههای استان ، از حضور مدیر کل و مسئولین فرودگاهی در مرکز سامد تشکر و قدردانی کرد .

گفتنی است سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ( سامد ) که توسط مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری راه اندازه شده ، فرصت ارتباط مستقیم مردم و مسوولان را فراهم کرده است .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط