خبر خبر

برگزاري مراسم گراميداشت ميلاد حضرت زهرا (س) و تقدير از بانوان شاغل در فرودگاه گرگان
همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن ، مديرکل فرودگاه هاي استان از بانوان شاغل در فرودگاه گرگان تقدير کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان گلستان ؛ رامین آذری در این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعات حضرت فاطمه (س) و روز زن ، از زحمات و تلاش های بانوان شاغل در بخش های مختلف اداره کل فرودگاههای استان  تقدیر و تشکر کرد .

آذری با اشاره به خصوصیات و صفات حضرت زهرا (س) گفت : شایسته است که بانوان ایران اسلامی با الگو برداری از آن حضرت در عرصه های مختلف زندگی ایشان را سرلوحه خویش قرار داده و بر اساس آموزه های دین مبین اسلام در زندگی خود ، همیشه رضایت خداوند متعال را در نظر داشته باشند و در همه زمینه ها و شئون زندگی در این مسیر گام بردارند .

مدیر کل فرودگاههای استان در ادامه این جلسه با اشاره به مسئولیتی که بر دوش زنان در اجتماع و خانواده است گفت : این رسالت وقتی سنگین تر می شود که وظایف و امور اداری نیز به آن افزوده می شود و انجام درست همه این مسئولیت ها و وظایف نیازمند مدیریت دقیق و حساب شده بوده و نوعی هنر است . آذری در ادامه برای همکاران خود در بخش های مختلف فرودگاهی تندرستی و توفیق از درگاه خداوند متعال مسئلت کرده و با اهداء لوح سپاس از زحمات و تلاش های بانوان اداره کل فرودگاههای استان تقدیر و تشکر کرد .

گفتنی است ؛ در پایان این دیدار ، بانوان حاضر در جلسه در فضایی صمیمانه به بیان نقطه نظرات و مسائل مربوط به حوزه کاری خود  پرداختند .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط