خبر خبر

برگزاري جلسه هماهنگي ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي 98 در فرودگاه گرگان
به منظور انجام هماهنگي جهت ارائه خدمات مناسب به مسافران نوروزي ، جلسه ستاد تسهيلات نوروزي 98 فرودگاه گرگان برگزار شد .

به گزارش روابطعمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ؛ در این جلسه که با حضور مسئولین اداره کل فرودگاههای استان ، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری گلستان ، رؤسای ایستگاه شرکت های هواپیمایی ، مسئولین ارگان ها و نهادهای مستقر در فرودگاه و بهره برداران فرودگاهی برگزار شد ، هماهنگی های لازم جهت ارائه خدمات به مسافران نوروزی انجام شد .

حبیب تاری معاون عملیات فرودگاهی اداره کل فردگاههای استان با اشاره به مصوبات و دستورالعمل های نوروزی ابلاغی از سوی ستاد شرکت فرودگاهها وناوبری هوایی ایران گفت : هدف ما ارائه سرویس مناسب و شایسته به مسافران نوروزی است که از طریق فرودگاه گرگان به استان وارد و یا از آن خارج می شوند .

وی با اشاره به آمادگی کامل اداره کل فرودگاههای استان برای استقبال از مسافران نوروزی از تمام ارگان ها خواست که نهایت تلاش و همکاری خود را جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران به کار گیرند . وی همچنین از شرکت های هواپیمایی خواست تاخیرات و ابطال پروازهای خود را به موقع به مسافران و مسئولین مربوطه اطلاع رسانی و بر اساس قوانین و مقررات مربوطه پاسخگوی مسافران پروازی باشند .

در ادامه این جلسه ، افراد حاضر به بیان نظرات و مسائل مربوط در حوزه کاری خود پرداختند و مقرر شد اقدامات لازم در راستای ارتقاء خدمات نوروزی انجام گیرد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط