خبر خبر

آمادگي فرودگاه گرگان براي استقبال از نوروز
در آستانه نوروز ، فرودگاه گرگان به استقبال بهار مي رود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ؛ در روزهای پایانی سال 97 جنب و جوش خاصی در فرودگاه گرگان وجود دارد که خبر از رفتن زمستان و آمدن بهار می دهد . بهاری که با خود نشاط ، شادابی و سرزندگی به همراه می آورد .

مدیر کل فرودگاههای استان در این رابطه گفت : به منظور استقبال از بهار و مسافران نوروزی اقدامات متعددی در فرودگاه گرگان انجام شده که از آن جمله می توان به گل آرایی ترمینال و اماکن فرودگاهی ، استقرار سفره هفت سین در ترمینال عمومی و ترمینال ورودی فرودگاه ، کاشت بیش از 1000 اصله نهال در محاوط فرودگاهی ، پیرایش فضای سبز و گل آرایی ، نظافت محاوط فرودگاهی و ترمینال ها اشاره کرد .

آذری در ادامه در خصوص برنامه های نوروزی فرودگاه گرگان گفت : پس از تحویل سال نو مطابق آیین هر سال ، مراسم استقبال از مسافرین اوّلین پرواز ورودی به گرگان را با همکاری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان خواهیم داشت . و در ایّام نوروز بر اساس برنامه اعلامی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ، شاهد افتتاح و برقراری مسیر پروازی رشت و تبریز در فرودگاه خواهیم بود .

مدیر کل فرودگاههای استان گلستان در پایان از آمادگي بخش‌هاي مختلف عملیاتی فرودگاه در ایام نوروز خبر داد و گفت : دوایر مختلف فرودگاهی خصوصا ادارت عملیات فرودگاهی و ترمينال‌ ، مهندسی ترافیک هوایی ، مخابرات ، الکترونیک ، آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما و سایر ارگان های مستقر در فرودگاه ، به صورت منظم به خدمت رسانی به پروازها و مسافران نوروزی مشغول خواهند بود و اميدواريم با تمهيدات انديشيده شده ، بتوانيم ميزبان شايسته‌ ای براي مسافرين استان سرسبز گلستان باشيم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط