خبر خبر

راهبر عمليات فرودگاهي در پايان بازديد از فرودگاه گرگان اعلام کرد :
انجام به موقع پروازهاي امدادي از فرودگاه گرگان/ سيل، اختلالي در خدمت رساني به مسافران نوروزي ايجاد نکرد
عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از فرودگاه گرگان و روند انجام پروازهاي بالگردهاي امدادرسان از اين فرودگاه از انجام پروازهاي امدادرسان و انتقال بي وقفه کمک هاي امدادي به سيل زدگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ؛ حسين اسفندياري عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ، پیش از ظهر امروز برای انجام بازدید نوروزی و نظارت بر روند ارائه سرویس به پروازهای امدادی فعال در امداد رسانی به سیل زدگان گلستان وارد فرودگاه گرگان شد . وی پس از بازدید از بخش های مختلف فرودگاه گرگان و پروژه ترمینال جدید این فرودگاه در گفت و گو با روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به بازديد امروز (سوم فروردين) خود از بخش هاي مختلف فرودگاه گرگان شامل بخش هاي فني، سطوح پروازي، ايمني زميني، مراقبت پرواز، مخابرات و ترمينال اشاره کرد و گفت : تمام بخش هاي فرودگاه از آمادگي کامل براي انجام پروازهاي نوروزي و نيز انتقال بالگردهاي حامل  امدادگران و مسوولان برخوردارند و وضعيت فرودگاه مطلوب است. راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با قدرداني از مديريت و مجموعه فرودگاه گرگان براي هماهنگي و تلاش در انتقال به موقع نيروهاي امدادي و مسوولان براي تسريع در عمليات خدمت رساني به سيل زدگان استان گلستان عنوان کرد: تمام ارگان هاي فرودگاه از جمله پليس و سپاه حفاظت همکاري لازم را با مجموعه فرودگاه انجام مي دهند که این مهم سرعت هماهنگی ها و انجام امور را بالا می برد . وی در جلسه صمیمانه ای که با حضور مدیر کل و مسئولین فرودگاهی ، فرماندهان پلیس و سپاه حفاظت فرودگاه برگزار شده بود ، از حاضرین خواست تا نهایت تلاش خود را برای خدمت رسانی شایسته و در شأن مسافران انجام دهند .

گفتنی است ؛ در پی نزول باران در روزهای گذشته و وقوع سیل در برخی شهرهای استان گلستان ، امدادرساني هوایی به سيل زدگان از اوّل فرردين آغاز شده و در 24 ساعت گذشته با بهبود شرايط جوي و با تلاش و همکاری مسئولین استان تسريع يافته است . خدمت رساني به بالگردهاي امدادي با استفاده از ظرفيت فرودگاه گرگان بصورت مداوم انجام می شود و این امر خللي در سرویس دهی به پروازهاي نوروزي ايجاد نکرده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط