خبر خبر

ورود معاون اوّل رييس جمهور و اعضاي کابينه دولت به فرودگاه گرگان
در پي وقوع سيل در استان گلستان ، معاون اوّل رييس جمهور و چند تَن از وزرا به منظور بازديد از مناطق سيل زده ، وارد فرودگاه گرگان شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ؛ در پی وقوع سیل و آبگرفتگی وسیع در برخی شهرهای استان گلستان ، معاون اوّل رییس جمهور ، وزیر راه و شهرسازی و چند تن از وزرای کابینه به منظور بازدید از روند امداد رسانی و اطلاع از وضعیت سیل زدگان ، بعد ازظهر امروز (شنبه سوّم فروردین) وارد فرودگاه گرگان شدند .

در بدو ورود وزیر راه و شهرسازی ، مدیر کل فرودگاههای استان گزارشی از وضعیت فرودگاه گرگان و زیرساخت های آن و روند پیشروی سیلاب به سمت فرودگاه ارائه داد و افزود : با برنامه ریزی و تلاش مجموعه عوامل فرودگاه، نیروهای حوزه راه و شهرسازی استان و مدیریت بحران برای برطرف کردن مشکل آبگرفتگی در اراضی اطراف فرودگاه هماهنگ و منسجم وارد عمل شده ایم .

رامین آذری در ادامه گفت : با بسیج امکانات موجود در سطح استان در حال تلاش برای هدایت مسیر آب به خارج فرودگاه و رودخانه قره سو هستیم و امیدواریم بتوانیم تا بعدازظهر فردا و پیش از آغاز موج جدید بارندگی ها ، مشکل را برطرف کنیم .

وی همچنین با بیان اینکه مشکلی در اعزام و پذیرش پروازهای نوروزی و امدادی فرودگاه رخ نداده ، گفت : امروز در پایان سوّمین روز از عملیات امداد و نجات هوایی ، علاوه بر سرویس دهی به پروازهای برنامه ای فرودگاه گرگان ، به بیش از 200 پرواز امدادی خدمات پروازی ارائه کرده ایم که جا دارد از تمامی همکارانم در اداره کل فرودگاههای استان که در این زمینه تلاش مضاعفی داشته اند تشکر و قدردانی ویژه داشته باشم .

لازم به ذکر است ؛ در پی بارندگی های اخیر در استان گلستان ، برخی از شهرهای استان دچار سیل و آبگرفتگی شده اند که عملیات امداد رسانی به این شهرها در حال انجام می باشد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط