خبر خبر

رييس جمهور به منظور بازديد از مناطق سيل زده گلستان وارد فرودگاه گرگان شد .
بعدازظهر امروز چهارشنبه هفتم فروردين 98 دکتر روحاني رييس جمهور کشورمان براي بازديد و بررسي وضعيت سيل زدگان استان گلستان وارد فرودگاه گرگان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ؛ بازدید از مناطق سیل زده و شرکت در جلسه ستاد مدیریت بحران گلستان از برنامه های رییس جمهور در این سفر اعلام شده است . وزرای راه و شهرسازی، اطلاعات، نیرو، جهاد کشاورزی ، بهداشت و شماری از معاونان و مسئولان ، رییس جمهور را در این سفر همراهی می کنند .

در ابتدای این سفر ، رییس جمهور به اتفاق وزرا و هیات همراه در بازدید هوایی از منطقه و با حضور در یکی از روستاهای سیل زده منطقه آق قلا ، از نزدیک در جریان روند امدادرسانی و اقدامات انجام شده در راستای مدیریت سیلاب و رفع مشکلات مردم قرار گرفت . در ادامه این سفر رییس جمهور به منظور تصمیم گیری و ابلاغ دستورات لازم جهت پیشبرد امور و تسریع در امدادرسانی و بازسازی مناطق سیل زده ، در جلسه ستاد مدیریت بحران استان گلستان شرکت خواهد کرد .

گفتنی است ؛ بارش شدید باران در روزهای پایانی اسفند 97 در گلستان باعث سر ریز شدن سد گلستان ، سد بوستان و سد وشمگیر شد که به دنبال آن سیل از شرق استان آغاز و با طغیان چندین رودخانه در سطح استان ، بخش هایی از گلستان را به زیر آب برد .
 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط