خبر خبر

در ده روز ابتداي سال 98 صورت گرفت :
سرويس دهي به 834 پرواز امدادي درعمليات امدادرساني به سيل زدگان گلستان
مدير عامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در بازديد خود از فرودگاه گرگان با اعلام اين خبر گفت : از آغاز وقوع سيل و آب گرفتگي اراضي فرودگاه گرگان ، اين فرودگاه عملياتي بوده و مشغول ارائه سرويس به پروازهاي مسافري ، امدادي و مسافران نوروزي است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ؛ سیاوش امیرمکری در یازدهمین روز از امدادرسانی به سیل زدگان گلستان ، به منظور بازدید از روند خدمت رسانی به پروازهای امدادی وارد فرودگاه گرگان شد .

در ابتدای این برنامه و در بازدید زمینی و هوایی ، مدیر عامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در جریان آخرین وضعیت آبگرفتگی اراضی فرودگاه و اقدامات انجام شده در مهار سیلاب قرار گرفت . وی با اشاره به اقدامات به موقع و اثرگذار اداره کل فرودگاههای استان گلستان در کنترل و مدیریت سیل اخیر ، از تلاش های شبانه روزی کارکنان فرودگاه گرگان قدردانی کرد .

وی در ادامه به عملیاتی نگه داشتن فرودگاه گرگان در طی این مدّت اشاره کرد و گفت : در ده روز گذشته با تلاش و همت همکارانم در اداره کل فرودگاههای استان گلستان ، علاوه بر پروازهای برنامه ای مسافری انجام شده ، فرودگاه گرگان به 834 پرواز امدادی سرویس پروازی ارائه کرده که کار بسیار بزرگی است و جای تقدیر و قدردانی دارد .

در ادامه این دیدار امیرمکری از پروژه ساخت ترمینال جدید و پاویون فرودگاه گرگان بازدید کرد . پس از آن با حضور در دوایر مختلف اداری و عملیاتی فرودگاه گرگان ضمن تبریک سال جدید به گفتگو با کارکنان بخش های مختلف فرودگاه گرگان پرداخت .

در پایان این دیدار در جلسه ای که با مسئولین اداره کل فرودگاههای استان گلستان در محل دفتر مدیر کل برگزار شد ، بار دیگر از زحمات و تلاش های شایسته کارکنان فرودگاه گرگان در مهار و کنترل سیلاب و عملیاتی نگه داشتن فرودگاه تقدیر کرد .

مدیر عامل شرکت فرودگاههای وناوبری هوایی ایران پس از بازدید از بخش های مختلف فرودگاه گرگان ، به منظور بازدید از فرودگاه ساری ، فرودگاه گرگان را به مقصد ساری ترک کرد .

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط