خبر خبر

برگزاري اوّلين جلسه هماهنگي حج تمتع 98 درفرودگاه گرگان
به منظور انجام هماهنگي هاي لازم جهت انجام پروازهاي حج ، جلسه هماهنگي حج 98 فرودگاه گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ؛ جلسه هماهنگی پروازهای حج تمتع 98 با حضور مسئولین و دست اندرکاران حج استان ، در دفتر مدیر کل فرودگاههای استان گلستان برگزار شد .

در ابتدای این جلسه مدیر کل فرودگاههای استان با ارائه گزارشی ، از اقدامات انجام شده برای پذیرش و اعزام زائران حج تمتع 98 استان خبر داد و گفت : امیدواریم امسال نیز همچون سال های گذشته شاهد ارائه سرویس دهی خوب و مناسب به زائران گلستانی باشیم .

در ادامه این جلسه مدیر حج و زیارت استان نیز با ارائه آمار تقریبی زائران ، کاروان ها ، تعداد پرواز و زمان انجام پروازهای رفت و برگشت حج امسال ، به برنامه ریزی های سازمان حج و زیارت برای خرید سوغات از فروشگاههای استانی خبر داد و گفت : با بررسی های به عمل آمده ، نوع سوغات غالب حجاج شناسایی و تلاش کرده ایم با هماهنگی با تولید کنندگان داخلی ، اجناس با کیفیت تر و ارزان تری به دست زائران برسانیم و زائران بیت الله الحرام در سرزمین وحی زمان بیشتری برای پرداختن به امور معنوی خود داشته باشند .

گفتنی است  بر اساس آمار غیر رسمی؛ امسال حدود 4000 زائر گلستانی توسط 16 پرواز و از اواخر تیر ماه عازم سرزمین وحی می شوند .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط