خبر خبر

نصب نماي شيشه ترمينال جديد فرودگاه گرگان
با ورود وترخيص کلمپ (سازه نگهدارنده شيشه ) نما ترمينال مربوطه ، ساخت و تکميل ترمينال جديد فرودگاه گرگان به مراحل پاياني نزديک خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ با ورود وترخیص کلمپ (سازه نگهدارنده شیشه ) نما ی شیشه ای مربوط به پروژه ساخت و تکمیل ساختمان ترمینال ، موتورخانه و کانال آدم رو فرودگاه گرگان، با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد .

مدیر کل فرودگاههای استان گلستان با اعلام این خبر افزود با پیگیری  وهماهنگی های بعمل آمده  ، در راستای تسریع در روند ساخت ، تکمیل و بهره برداری از این ترمینال ، سازه نگهدارنده شیشه درخارج ازکشورتهیه وتوسط پیمانکارمربوطه  وارد پروژه گردید . در ادامه افزود : مساحت ترمینال فعلی فرودگاه گرگان که بصورت مشترک در پروازهای داخلی و بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد 4500 متر مربع می باشد که با تکمیل و بهره برداری از ترمینال جدید، حدود 9000 متر مربع فضای ترمینالی به این مقدار افزوده خواهد شد.

گفتنی است؛ این پروژه با اعتباری بالغ بر پنجاه میلیارد ریال و از محل اعتبارات سرمایه ای شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات فرودگاهی و رضایتمندی مسافرین اجرا خواهد شد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط