خبر خبر

برگزاري آئين تکريم و معارفه مديرکل فرودگاه هاي استان گلستان
آئين تکريم و معارفه مديرکل فرودگاه هاي استان گلستان با حضور سياوش اميرمکري مديرعامل و رئيس هيئت مديره شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان، این مراسم امروز با حضور مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی و استاندار گلستان ، نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی ، مدیران اجرایی استان گلستان و فرماندهان نظامی و انتظامی در محل اداره کل فرودگاه های استان گلستان برگزار شد.

در این مراسم ابتدا مهندس رامین آذری ازهمراهی و همدلی کلیه مسئولین و مدیران استانی  در طول دوره خدمت سه ساله خود قدردانی کرد و سپس به ارائه گزارش عملکرد دوره مدیریت خود پرداخت. در این راستا مهندس آذری ضمن اشاره به افزایش قابل توجه تعداد پروازها و حضورایرلاینهای مختلف در فرودگاه گرگان به توسعه و تکمیل زیر ساختهای عملیات هوانوردی شامل نصب و راه اندازی سیستم ILS  ، DVOR و چراغهای تقرب دقیق و روشنایی باند و همچنین توسعه و تکمیل زیرساختهای ابنیه و تاسیسات شامل ساختمان ترمینال جدید فرودگاه گرگان ، محوطه سازی و بهسازی ابنیه و توسعه اپرون فرودگاه گرگان اشاره کرد.

در ادامه ، حق شناس استاندار گلستان درخصوص مدیریت بحران در سیل فروردین ماه سال 98 و عملیاتی نگه داشتن فرودگاه گرگان و ارائه خدمات فرودگاهی و کمک به نیروهای امداد رسان از مهندس آذری تشکر و قدردانی کرد و وجود کلیه وجوه حمل و نقلی در استان گلستان را جزء ظرفیتها و پتانسیل های مهم استان گلستان دانست.

شهرام کوسه غراوی نماینده مردم کلاله ، مینودشت ،گالیکش و مراوه تپه نیز ضمن تشکر ویژه از زحمات مهندس آذری در برقراری پروازهای فرودگاه کلاله خواستار توجه بیشتر مسئولین استانی در این خصوص شد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت فرودگاهها ضمن تاکید بر سیاست دولت در فعال کردن بخش هوانوردی و فرودگاه ها به افزایش رضایت مندی و ایمنی پروازهای فرودگاه گرگان در پی نصب سیستم های کمک ناوبری اشاره کرد و خدمات مهندس آذری در فرودگاههای مهرآباد و گرگان را شایان توجه دانست.

در پایان مهندس علی متانت مدیرکل جدید فرودگاههای استان گلستان ضمن تاکید بر بهره گیری از خرد جمعی، تکمیل و بهره برداری از ترمینال جدید فرودگاه گرگان ، عملیاتی کردن کامل سیستمهای کمک ناوبری ، افزایش پروازهای داخلی و خارجی و پیگیری برقراری پروازهای فرودگاه کلاله را از اولویتهای اصلی خود نام برد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط