خبر خبر

برگزاري آئين بدرقه حجاج گلستاني در فرودگاه گرگان
بامداد امروزدوشنبه 98/04/24 با افتتاح اولين پرواز حج تمتع سال 1398 فرودگاه گرگان آئين بدرقه زائران خانه خدا با حضوراستاندار ، نماينده بعثه مقام معظم رهبري و امام جمعه آق قلا و جمعي از مسئولين استاني ، کارگزاران حج واصحاب رسانه در محل فرودگاه گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان گلستان ، در این مراسم که با شرکت اولین کاروان اعزامی حجاج استان گلستان برگزار شد حجت الاسلام اصحابی نماینده بعثه مقام معظم رهبری ضمن تشکر از عوامل فرودگاهی اشاره داشتند که زائران قدر این لحظات ناب را بدانند چرا که روایت داریم شخص حاجی پس از اتمام حج مانند نوزادی تازه متولد شده پاک و زلال است و سعی داشته باشید معنویت و نورانیت حج را به عنوان سوغات به ایران بیاورید.

در ادامه حاج آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا و مشاور استاندار ضمن تشکر از کلیه کارگزاران حج و تسهیل کنندگان سفر حجاج،  سفارش کردند طوری عمل کنیم که حج و عبادت ما مورد رضایت خدا قرار گیرد چرا که حج ستون دین است و با سایر عبادات فرق دارد ، هم عبادت بدنی و هم عبادت مالی است.

در ادامه امام جمعه آق قلا با اشاره به اینکه کلیه زائران نمایندگان ایران بزرگ اسلامی هستند باید در رفتار ، کردار و تعهد طوری عمل کنند که ایران اسلامی را بیش از پیش سربلند کنیم تا دشمنان اسلام ناکام مانده و نیز الگویی برای زائران سایر بلاد اسلامی باشیم.

در پایان زائران با بدرقه مسئولین با اهدای گل به سمت پرواز هدایت شده و نخستین کاروان حجاج گلستانی به جده اعزام شدند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط