خبر خبر

ديدار مدير کل و مسئولين اداره کل فرودگاههاي استان گلستان با نماينده ولي فقيه
مدير کل فرودگاههاي استان گلستان عصر ديروز (شنبه 26 مرداد) با آيت الله نورمفيدي نماينده ولي فقيه و امام جمعه گرگان ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان ؛ در این دیدار که در دفتر آیت الله نورمفیدی و با حضور جمعی از مسئولین فرودگاهی انجام شد ، مدیر کل فرودگاههای استان گلستان ، گزارش مختصری از عملکرد فرودگاه گرگان در پروازهای حج ارائه کرده و به تشریح اهم برنامه های کاری خود در اداره کل فرودگاههای استان پرداخت .

مدیر کل فرودگاههای استان گلستان با اشاره به اینکه در زمینه زیرساخت های عملیاتی و هوانوردی ، فرودگاه گرگان یکی از به روز ترین فرودگاههای ایران محسوب می شود گفت : علیرغم این مهم ، متاسفانه در زمینه اماکن و ابنیه فرودگاهی با مشکل روبرو هستیم و امیدواریم با افتتاح و بهره برداری از ترمینال جدید ، پاویون ، ساختمان سپاه حفاظت و توسعه اپرون فرودگاه گرگان ، تا حدودی مشکلات کمبود فضای ترمینالی و اماکن فرودگاهی مرتفع گردد .

متانت در ادامه با ارائه گزارش مختصری از سابقه خدمتی خود در فرودگاههای کشور گفت : مجموعه اداره کل فرودگاههای استان همچون گذشته تمام تلاش و سعی خود را برای پیشرفت و توسعه استان انجام می دهد و در این راه نیازمند حمایت همه جانبه مسئولین استانی است . وی در پایان ضمن تشکر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان ، از ایشان خواست با رهنمودها و نظرات خود چراغ راه حرکت به سوی تعالی و پیشرفت باشند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان نیز ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به مدیر کل جدید فرودگاههای استان از ایشان و مسئولین فرودگاه گرگان برای خدمت رسانی به حجاج و زائرین بیت الله الحرام تقدیر و تشکر کرد .

آیت الله نورمفیدی در ادامه با اشاره به چگونگی تصویب طرح تاسیس فرودگاه گرگان و تلاش و پیگیری مسئولین و نمایندگان استان برای ساخت فرودگاه ، از مدیر کل و مسئولین اداره کل فرودگاههای استان خواست تمام تلاش خود را برای پیشرفت و توسعه فرودگاه و خدمت به مردم استان به کار گیرد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط