خبر خبر

تجليل از ايثارگران دفاع مقدس توسط مسئولان فرودگاه گرگان
در راستاي گراميداشت مقام والاي شهدا و تکريم و تجليل از ايثار گران دفاع مقدس مسئولان فرودگاهي در منزل جانباز دفاع مقدس و برادر دو شهيد، جناب آقاي ستار صلبي حضور يافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فودگاه های استان گلستان ، در تاریخ 98/07/02 مصادف با سومین روز از هفته دفاع مقدس مدیرکل ،معاونین ومسولین فرودگاهی و فرماندهی سپاه و پلیس فرودگاه گرگان درمنزل آقای صلبی ایثارگروجانبازبازنشسته اداره کل فرودگاههای استان گلستان  حضور یافتند.

در این نشست صمیمی مهندس متانت مدیرکل فرودگاه های استان گلستان گفت :  دوران دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ بر فراز و نشیب کشورمان است که آموزه‌ها و پیام‌های  ارزشمند آن همچون گنجینه‌ ایی گرانبها در تمامی عرصه های سیاسی، اقتصادی  و اجتماعی و فرهنگی ایران زمین راهگشا است و می توان از آن بهره برد.

مهندس متانت ضمن اهدا لوح سپاس به این خانواده ایثارگر افزود،جنگ هشت ساله‌یی که بر مردم صبور، مومن و مقاوم ما تحمیل شد و غرور ناشی از این دفاع شرافتمندانه و مقدس ، عصر ما را به میراثی گران سنگ و جاویدان مبدل کرد و صیانت از دستاوردی چنین ارزشمند ضامن پایداری ‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور عزیز ما ایران خواهد بود. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط