خبر خبر

برگزاري جلسه کميته تسهيلات فرودگاهي و عمليات زمستاني فرودگاه گرگان
جلسه هماهنگي کميته تسهيلات فرودگاهي و عمليات زمستاني فرودگاه گرگان در محل اداره کل فرودگاه هاي استان گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان گلستان ، این جلسه با حضور مدیرکل ، معاونین و مسئولان عملیاتی فرودگاه گرگان و نمایندگان ایرلاین های فعال و شرکتهای هندلینگ کننده پروازها در تاریخ 98/07/02 در محل اداره کل فرودگاه های استان گلستان برگزار شد.

در این جلسه مهندس متانت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ظرفیتها و زیرساختهای فرودگاه گرگان نظیر ترمینالها ، توسعه اپرون و تجهیزات پیشرفته ناوبری اشاره کرده و خواستار استفاده حداکثری ایرلاینها برای برقراری پروازها ی بیشتر و ارائه خدمات شایسته به مردم فهیم استان گلستان شد و آمادگی این فرودگاه را جهت هر گونه همکاری مورد نیاز اعلام کرد.

وی در ادامه افزود ، با توجه به زمان بر بودن فرآیند اخذ مجوز برقراری پروازها خواستار اقدام به برقراری پروازهای ماندگار و طولانی مدت و هماهنگی بین ایرلاینها و چارترکننده ها درتنظیم ساعت پروازها و اجتناب از تمرکز چند پرواز در یک بازه زمانی کوتاه شد تا مردم هم بتوانند سفرهای خود را براساس برنامه های پروازی ثابت برنامه ریزی کنند.

در ادامه مهندس صادقی معاون عملیات هوانوردی از تهیه دستورالعمل جامع برف روبی با هماهنگی سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد وبا اشاره به برگزاری مانور برف روبی در آینده نزدیک خواستار مشارکت حداکثری ایرلاینها در این مانور شد.

در پایان مهندس متانت بر تکمیل و عملیاتی کردن تجهیزات زمستانی ایرلاینها از جمله ماشین یخ زدا و اتوبوس جابجایی مسافر تاکید کردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط