خبر خبر

گراميداشت روز ملي آتش نشاني و ايمني در فرودگاه گرگان
در آستانه هفتم مهر، روز ملي آتش نشاني و ايمني با حضور مديرکل دفترمقررات فرودگاهي ، مديريت بحران و پدافند غير عامل شرکت فرودگاه هاي کشور، طي مراسمي از کارکنان آتش نشاني و هدايت زميني فرودگاه گرگان تجليل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان گلستان ،در این مراسم که در محل اداره آتش نشانی و هدایت زمینی فرودگاه گرگان برگزار شد از آتش نشانان و پرسنل این اداره تجلیل به عمل آمد .

در این مراسم مهندس متانت مدیرکل فرودگاه های استان گلستان گفت این روز برای گرامیداشت یاد شهدای آتش نشان هفتم مهر در حمله عراق به پالایشگاه آبادان در سال 1359 به نام روز ملی آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شد و هفتم مهرفرصتی است برای قدردانی از غیور مردان خدومی که با اخلاص و از خود گذشتگی خود برای نجات جان دیگران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

در ادامه مهندس متانت از فداکاری و تلاشهای پرسنل آتش نشانی و هدایت زمینی  بویژه در ایام پروازهای حج تقدیر و تشکر کردند و از ساخت ساختمان جدید و استاندارد اداره آتش نشانی و هدایت زمینی فرودگاه گرگان در آینده نزدیک خبر داد.

در ادامه این مراسم مهندس گلیج مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی آمادگی دائمی و انجام تمرینات منظم را از ویژگیهای مهم و متمایز کننده این بخش از سایر بخشهای عملیات هوانوردی نام برد وافزود اهمیت دادن به رفاه و آموزش و کاستن از دغدغه های پرسنل ایمنی زمینی و به روز رسانی تجهیزات و ماشین آلات این واحد عملیاتی شاخص وظیفه مدیران فرودگاهی می باشد.

در پایان با اهداء لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی کارکنان اداره آتش نشانی و هدایت زمینی فرودگاه گرگان تجلیل شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط