خبر خبر

بازديد مدير حج و زيارت استان گلستان از فرودگاه گرگان
در روز سه شنبه 98/09/26 جلسه اي با حضورميرقاسم پور مديريت حج و زيارت استان گلستان و مديرکل فرودگاه هاي استان گلستان در محل فرودگاه گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان گلستان ، این نشست با هدف برنامه ریزی برای برگزاری حج تمتع سال 99 و بررسی ظرفیتهای اداره کل فرودگاه های استان گلستان جهت برقراری مجدد پروازهای عتبات برگزار شد و فرصتهای موجود در این حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه علی متانت با اشاره به بهره برداری از ترمینال بین المللی جدید فرودگاه گرگان در آینده نزدیک گفت توسعه فرودگاه گرگان فرصتی مناسب برای ارائه خدمات شایسته به زائران عتبات و برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم حج تمتع سال 99 است و در این راستا آماده هرگونه همکاری با سازمان حج و زیارت استان گلستان هستیم .

در این نشست حجت الاسلام اصحابی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان گلستان از خدمات شایسته فرودگاه گرگان و برگزاری باشکوه مراسم حج 98 تقدیر و تشکر کرد.

در پایان نمایندگان حج و زیارت استان گلستان از پروژه ترمینال جدید فرودگاه گرگان بازدید و از نزدیک با روند پیشرفت این پروژه و ظرفیتهای ترمینال بین المللی فرودگاه گرگان آشنا شدند.  

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط