خبر خبر

تشريح سند راهبردي هسته گزينش شرکت فرودگاه ها در همايش سراسري وزارت راه و شهرسازي
سرپرست هسته گزينش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در همايش سراسري اعضاي شوراهاي گزينش وزارت راه و شهرسازي به تشريح ابعاد و محورهاي سند راهبردي هسته گزينش شرکت پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، به مناسبت سی و هفتمین سالگرد صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در امر گزینش، روز گذشته (24 دی)همایش سراسری اعضای شوراها و کارکنان هسته های گزینش مجموعه وزارت راه و شهرسازی در سالن اجتماعات الغدیر وزارتخانه برگزار شد.

حشمت اله قربانی، سرپرست هسته گزینش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در این همایش که با حضور شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی، سید عیسی حسینی، رییس مرکز حراست و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی، مهدی عبوری، دبیر هیات مرکزی گزینش و جمعی از مدیران عامل سازمان ها و شرکت ها و همچنین نمایندگان هیأت عالی گزینش برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا بویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و بیان اهمیت منابع انسانی و انتخاب افراد مومن، متعهد، متخصص در هر تشکیلات، سند راهبردی هسته گزینش شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران را تشریح کرد.

وی تاکید کرد: نیروی انسانی با انگیزه، خودباور و متعهد، مهمترین سرمایه هر تشکیلات است که در رشد و پیشرفت آن تأثیر بسزائی دارد. عدم توجه به معیارهای ارزشی و اخلاقی در نیرویابی بویژه در پست های حساس، مشکلات فراوان و آسیب های جبران ناپذیری ایجاد می کند که باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد