خبر خبر

ديدار مديرکل فرودگاههاي استان گلستان با دادستان عمومي وانقلاب مرکز استان
به مناسبت گراميداشت هفته قوه قضاييه؛ مديرکل به همراه معاونين، حراست، فرمانده يگان حفاظت هواپيمايي وفرمانده نيروي انتظامي اداره کل فرودگاههاي استان گلستان
صبح امروز چهارشنبه چهارم تيرماه ضمن ديدار با دادستان مرکز استان گفت: فعالان دستگاه قضايي تلاشگران واقعي عرصه عدالت هستند.

 

به گزارش روابط عمومی فرودگاه گرگان؛ مهندس علی متانت،مدیر کل فرودگاههای استان گلستان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله بهشتی، فرارسیدن هفته قوه قضاییه را به مسئولان حوزه قضا  تبریک گفت و افزود: فعالان دستگاه قضایی تلاشگران واقعی عرصه عدالت هستند که با مجموعه خدماتی که انجام می دهند، آرامش و امنیت را به جامعه هدیه می کند.

وی  با اشاره به وظایف ذاتی دستگاه های اجرایی تصریح کرد: نظام اسلامی بر اساس تعالی ارزش های اسلامی، گسترش عدالت و برقراری آرامش و امنیت پایدار شکل گرفته است و همه ما برای خدمتگذاری شایسته به مردم تلاش کنیم.

  در این دیدار مهندس متانت گزارشی از عملکرد اداره کل فرودگاههای استان ارائه وهمچنین خواستار همکاری در خصوص جلوگیری از تغییر کاربری وکنترل موانع پروازی را داشته اند.

سیدرضا حسینی دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان ضمن اعلام آمادگی همکاری دادستانی با اداره کل فرودگاههای استان از اقدامات انجام شده و افزایش پروازها تقدیر وتشکر نمودند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط