خبر خبر

پيشرفت فيزيکي ۹۹ درصدي پروژه ترمينال جديد فرودگاه گرگان
مديرکل فرودگاه‌هاي استان گلستان از پيشرفت فيزيکي ۹۹ درصدي پروژه ترمينال جديد فرودگاه گرگان خبر داد.

 

علی متانت درباره پروژه ترمینال جدید فرودگاه گرگان گفت: این پروژه حدود ۹ هزار متر مربع مساحت داشته و اکنون ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

علی متانت افزود: این پروژه به شکل موقت تحویل داده شده و در حال نصب تجهیزات داخلی آن هستیم.

علی متانت درباره پروژه ترمینال جدید فرودگاه گرگان گفت: این پروژه حدود ۹ هزار متر مربع مساحت داشته و اکنون ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

او افزود: این پروژه به شکل موقت تحویل داده شده و در حال نصب تجهیزات داخلی آن هستیم.

 

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان افزود: یکی دیگر از پروژه‌های در دست اقدام فرودگاه گرگان توسعه اپرون فرودگاه بود که این پروژه نیز با مساحت ۲۱ هزار متر مربع، پیشرفت فیزیکی۶۵ درصدی دارد و عملیات خاکی آن به پایان رسیده و اکنون عملیات لایه اول آسفالت در حال انجام است.

او در خصوص پروازهای فرودگاه گرگان نیز توضیحاتی ارایه کرد و گفت: در فروردین سال جاری در مجموع ۵۴ پرواز انجام و ۳ هزار و ۵۳۲ مسافر پذیرش شدند. در اردیبهشت ماه تعداد پروازها به ۱۱۶ پرواز افزایش یافت و تعداد کل مسافران پذیرش شده نیز ۷ هزار و ۵۰۵ نفر بوده است.

متانت با اشاره به این که این آمار در خرداد بازهم افزایش یافت، گفت: در فروردین تعداد پروازها به ۱۷۶ پرواز و تعداد مسافران به ۱۱ هزار و ۹۱ نفر افزایش یافت.

متانت تصریح کرد: تعداد پروازهای اردیبشهت نسبت به فروردین ۱۰۰ درصد افزایش داشت و تعداد پروازهای خرداد نسبت به اردیبهشت ۵۰ درصد افزایش نشان می دهد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط