خبر خبر

تامين اعتبار پروژه جاده دسترسي و سايت کمک ناوبري فرودگاه ساري با دستور معاون رئيس جمهور
معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازديد از پروژه جاده دسترسي و سايت کمک ناوبري فرودگاه ساري، دستور تامين اعتبار و اجراي هرچه سريعتر اين پروژه ها را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران؛ در بازديد دکتر نوبخت که با همراهي استاندار مازندران، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران و نماينده مردم مازندران در مجلس شوراي اسلامي انجام شد، توضيحات لازم در خصوص تکميل و بهره برداري از اين پروژه از سوي مديرعامل شرکت فرودگاهها ارائه شد.
 
اين پروژه شامل بلوار دسترسي شهري به فرودگاه، احداث سايت کمک ناوبري، احداث جاده هاي روستايي پيرامون فرودگاه ساري و سامان بخشي به ورودي اين فرودگاه است که نقش بسزايي در تامين ايمني مسافران، زيبايي و آراستگي منظر مسير دسترسي و ورودي فرودگاه ساري خواهد داشت.
در اين بازديد دکتر نوبخت دستور تامين اعتبار و اجراي هرچه سريعتر پروژه مذکور صادر و به استاندار مازندران نسبت به پيگيري و اجراي آن توصيه هاي لازم را ارائه کرد.

در ادامه اين سفر نيز مديرعامل شرکت فرودگاهها با همراهي مصطفي صفايي معاون عمليات فرودگاهي از پروژه هاي طرح زهکشي و فاضلاب با 70 درصد پيشرفت فيزيکي، سايت دستگاه کمک ناوبري، ديوار حفاظتي پيراموني فرودگاه با پيشرفت 80 درصد، انبار مرکزي و پست برق و ساختمان هاي جنبي بازديد و از روند پيشرفت پروژه ها ابراز رضايت کرد.
در پايان نيز، اميرمکري با خانواده مرحوم يوسفي از پرسنل فرودگاه ساري که هفته گذشته بر اثر ابتلا به بيماري کرونا به ديار باقي شتافته بود ديدار و براي آن عزيز از دست رفته طلب مغفرت کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد